Kursy

Prelegenci

Wojciech Jan Konieczny - Wieloletni praktyk w dziedzinie zarządzania spółkami prawa handlowego, specjalista z rozliczania kosztów dostawy mediów do nieruchomości.

Maurycy Seweryn – Doświadczenie w komunikacji i kreowaniu wizerunku zdobywa od 1995.Przeprowadził wiele kampanii wizerunkowych i PR.

Michał Substyk - Przez wiele lat pracował w firmach deweloperskich, gdzie uczestniczył w realizacji projektów oraz zarządzał nieruchomościami. Uczestniczył w przekazywaniu nieuchomości wspólnotom mieszkaniowym.

Marta Milewska - Wykładowca na studiach podyplomowych i prelegent na konferencjach krajowych.Całe życie zawodowe związała z rynkiem nieruchomości, aktywnie uczestniczy w kształtowaniu i budowaniu wizerunku branży.

Maciej Zackiewicz - doświadczony manager działający na rynku nieruchomości komercyjnych.  Wykładowca, analityk finansowy, specjalista w dziedzinie inwestowania i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Paweł Skrzydelski - licencjonowany zarządca nieruchomości, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczony menedżer w zakresie zarządzania i organizacji przedsiębiorstw oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Danuta Rochalska - Zarządzaniem nieruchomościami zawodowo zajmuje się od szeregu lat, licencja zawodowa nr.1180. Jako zarządca nieruchomości rozwiązuje szereg różnych problemów związanych z bieżącą obsługą nieruchomości

Michał Wajszczak - licencjonowany zarządca nieruchomości. W latach 1995 – 2011 zorganizował i poprowadził około 1500 zebrań wspólnot mieszkaniowych!

      

Jacek Chruślicki – pośrednik w obrocie nieruchomościami; główny specjalista w Wydziale Geodezji, Katastru Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Gruntów Rolnych Starostwa Powiatowego Warszawskiego Zachodniego.

 

oraz

  • Halina Grączewska
  • Danuta Rochaska
  • Paweł Lisiecki
  • Jacek Chruslicki
  • Tomasz Wielgołaski
  • Bożena Blum

i inni...