Kursy

KURS POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

- praktyczne warsztaty dla agentów/doradców nieruchomości

 

 

Program kursu został napisany z myślą o osobach, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami bądź agenta/doradcy nieruchomości oraz wszystkim tym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doskonalić warsztat.

 

Szkolenie ma charakter interaktywnego warsztatu i zakłada aktywną partycypację uczestników, konsultację ich pomysłów oraz praktyczną naukę

 

Kurs składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Wykłady prowadzane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, prelegenci w swojej dotychczasowej pracy zrealizowali ponad 1000 transakcji kupna i sprzedaży, na co dzień prowadzą własne agencje nieruchomości. Otwarta forma kursu daje możliwość aktywnego udziału w zajęciach a małe grupy szkoleniowe pozwalają wykładowcą na indywidualne podejście do każdego z uczestników.

 

Zakres kursu Pośrednika w obrocie nieruchomościami – warsztaty praktyczne dla agentów nieruchomości i nie tylko jest bardzo szeroki, począwszy od zagadnień prawnych, podatków i opłat przez rodzaje umów do zagadnień praktycznych. Można również doskonalić się w prezentowaniu nieruchomości, tworzeniu i pozyskiwaniu ofert oraz prezentacji nieruchomości potencjalnemu klientowi. Swój warsztat można wzbogacić o negocjacje umów czy promowanie oraz zarzadzanie biurem, prelegenci szczegółową omówią techniki współpracy z innymi biurami oraz systemy informatyczne jakie można wykorzystać w codziennej pracy.

 

Program kursu dedykujemy szczególnie:

  • Osobom, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia w zawo

    dzie pośrednika w obrocie nieruchomościami bądź agenta/doradcy nieruchomości.
  • Osobom, które obecnie wykonują czynności związane z obrotem nieruchomościami i chcą doskonalić oraz rozszerzyć swój warsztat.
  • Pracownikom agencji nieruchomości.
  • Osoby posiadające średnie i wyższe wykształcenie.
  • Wszystkich zainteresowanych tematyką kursu.

 

Koszt uczestnictwa w kursie: 950złosoba

Organizator zapewnia:

  • materiały szkoleniowe w formie papierowej wraz z długopisem i notatnikiem
  • przerwy szkoleniowe w towarzystwem serwisu kawowego
  • uczestnicy warsztatów otrzymują certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie potwierdzające zdobyć kwalifikacji zawodowych.