O stowarzyszeniu SPWN

Lista członków

Członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach

 CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI / HONOROWI/ ZAŁOŻYCIELE

  1. Chruślicki Jacek, uprawnienia zawodowe 6183
  2. Ciodyk Tomasz, uprawnienia zawodowe nr. 2693
  3. Długozima Marta, lic. nr. 14174
  4. Dyzio Wojciech, lic. nr. 14573
  5. Iller Adam, uprawnienia zawodowe nr. 1531
  6. Jagiełło - Cherka Dorota, uprawnienia zawodowe nr 4944
  7. Jasiński Wojciech, uprawnienia zawodowe nr. 2424
  8. Jasiński Piotr, uprawnienia zawodowe nr 5094
  9. Kazimierczak Jakub
  10. Kokoszczyńska Zofia, uprawnienia zawodowe nr. 2425
  11. Korzystka - Złotogórska Karolina, lic. nr. 16279
  12. Koterski Łukasz, uprawnienia zawodowe nr. 4001
  13. Krzyśków Zdzisław, lic. nr. 15489
  14. Książek Dariusz, uprawnienia zawodowe nr. 3743
  15. 1Kuczyński Edmund, lic. nr. 17490
  16. Kwiatek Katarzyna, uprawnienia zawodowe nr. 5105
  17. Marczak Wojciech, uprawnienia zawodowe nr. 4401
  18. Maroszek Renata, uprawnienia zawodowe nr. 3501
  19. Mogiłko Maria, uprawnienia zawodowe nr. 2431
  20. Mundel Krystyna, uprawnienia zawodowe nr. 6772
  21. Nowicka Sylwia, lic. nr. 12429
  22. Nowotnik Zbigniew
  23. Oko-Matuszewski Łukasz uprawnienia zawodowe nr. 4840
  24. Ołdakowska Monika, lic. nr. 869
  25. Oszmiański Edward, uprawnienia zawodowe nr. 575
  26. Petryka Barbara, lic. nr. 15342
  27. Popłoński Tomasz, lic. nr.
  28. Piotrowska Moniuk Iwona, uprawnienia zawodowe nr. 1680
  29. Rzemieniuk Adam, uprawnienia zawodowe nr.5560
  30. Siatka Dorota, lic. nr. 16887
  31. Skrzydelski Paweł, lic nr. 14377
  32. Sobczak Andrzej, uprawnienia zawodowe nr. 425
  33. Sobczak Marta, uprawnienia zawodowe nr. 3308
  34. Sobotka Jolanta uprawnienia zawodowe nr. 2208
  35. Sobieski Krzysztof, lic. nr. 9211
  36. Stępień Beata
  37. Subda Łukasz, uprawnienia zawodowe nr. 7038
  38. Szaraniec Grzegorz, uprawnienia zawodowe nr. 3941
  39. Szczegot Piotr, uprawnienia zawodowe inżynierskie
  40. Śliwińska Małgorzata
  41. Wasilewska Romana, lic. nr.  21878
  42. Witkowska Alicja, uprawnienia zawodowe nr. 4552
  43. Wołoszczuk Iwona, lic.nr. 14610
  44. Wójcik Janusz, uprawnienia zawodowe nr. 4508
  45. Zienowicz Elżbieta uprawnienia zawodowe prawnicze
  46. Zyśk Agnieszka, uprawnienia zawodowe nr. 5402