Praktyki zawodowe

Praktyki z zarządzania nieruchomościami, praktyki dla zarządców nieruchomości

 • Dzięki nam ponad 2 600 osób uzyskało uprawnienia i licencje zawodowe w zakresie gospodarowania nieruchomościami, przeszkoliliśmy przeszło 4 500 osób.
 •  SPWN jest członkiem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, jesteśmy podmiotem uprawnionym do prowadzenia praktyk w zakresie szacowania nieruchomości w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.
Celem działalności SPWN  jest kreowanie i  rozwój rynku nieruchomości w Polsce poprzez różnego typu działalności promujące nowe standardy i konsolidujące polski rynek.
 
__________________________________________________________________________________
 

 • Chcesz wyróżnić się spośród kandydatów ubiegających się o to samo stanowisko pracy?
 • Pragniesz się przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej Cię dziedzinie?

 

Oferta

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji na rynku oraz w trosce o zapewnienie wysokiej jakości usług w zakresie zarządzania nieruchomościami, na mocy porozumienia  trzech największych organizacji zawodowych zarządców nieruchomości: Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, Polskiej  Federacji Organizacji Zarządców, Administratorów i Właścicieli Nieruchomości oraz Polskiej  Federacji Zarządców Nieruchomości, wspólnie z Polską Federacją Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, opracowaliśmy program praktyki zawodowej odpowiadający obecnym wymaganiom w zakresie gospodarki nieruchomościami.

Planowany termin rozpoczęcia -  19 wrzesień 2015 r.

 • Zajęcia prowadzone są w trybie weekendowym,
 • Zajęcia praktyczne bezpośrednio na obiektach m.in. Złote Tarasy, Budynek Focus, TBS Bemowo, Wspólnoty Mieszkaniowe,
 • Praktyczne warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę praktyków warszawskiego rynku nieruchomości,
 • Zagadnienia poruszane na kursie dotyczą praktycznych aspektów w procesie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi,
 • Spotkania odbywają się w małych grupach,
 • Praktyka obejmuje 100 godzin praktycznych zajęć w tym oględziny  nieruchomości i 30 godzin pracy własnej.
 • Zakończenie praktyk będzie potwierdzone przez Federację oraz CEPI ( European Cancil of Real Estate Professions) na podstawie Dyplomu / Certyfikatu/ Licencji.
 • Cena praktyk– 1600 zł.

Praktyka kończy się pracą własną – sporządzeniem planu zarządzania  wybranej nieruchomości,  który będzie oprócz dziennika praktyk, dokumentem potwierdzającym zaliczenie praktyki i nadania licencji.

 

PROGRAM PRAKTYKI ZAWODOWEJ W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

 


Budynek Focus, Al. Armii Ludowej 26

Focus to nowoczesny biurowiec klasy A, składający się z 11 kondygnacji naziemnych i 3 kondygnacji podziemnych, przeznaczonych na garaże. Budynek podzielony został na cztery całkowicie niezależne i samowystarczalne części, oferujące łącznie ok. 32 000 m² powierzchni biurowej do wynajęcia.

 

Złote Tarasy, ul. Złota 59

Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych kompleksów handlowo-biurowych w Polsce, który mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się tutaj ponad 200 sklepów na powierzchni 65 500 m kw (GLA). Złote Tarasy to wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana w taki sposób, by spełnić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Złote Tarasy zdobyły tytuł najlepszego projektu komercyjnego na międzynarodowych targach nieruchomości w Cannes w konkursie MIPIM Architectural Review Future Project Awards.

 

TBS Bemowo, ul. Pełczyńskiego 19


 

Zajęcia odbywają się przy ul. Towarowej 22 (Budynek CH TOWAROWA 22). 

Pobierz Formularz Zgłoszeniowy

 

Wypełniony formularz proszę przesłać mailem na adres praktyki@spwn.pl

Wiecej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

22 890-00-20 w. 1

praktyki@spwn.pl

kom: 696 068 094

 

 

 Jestem zainteresowany praktykami dla:

zarządców  pośredników  rzeczoznawców

  Dane kontaktowe:

  Imię: 

  Nazwisko: 

  Telefon: 

  e-mail: 

  Pytania/uwagi