Praktyki zawodowe

Prowadzący praktyki

Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra wykładowcza, wieloletni praktycy na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych:

 

Michał Substyk Licencjonowany zarządca nieruchomości. Przez wiele lat pracował w firmach deweloperskich, gdzie uczestniczył w realizacji projektów deweloperskich, oraz zarządzał wspólnotami mieszkaniowymi powstałymi w zasobach deweloperskich. Od 2009 prowadzi własną działalność gospodarczą między innymi w zakresie zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Jest członkiem honorowym Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, członkiem zwykłym Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości „Warecka”, oraz członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej zarządców nieruchomości. Jest autorem licznych publikacji, w tym książkowych oraz renomowanym wykładowcą na kursach i szkoleniach dla zarządców nieruchomości.

___________________________________________________________________________________

mgr inż. Mariusz Dusiński  Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, Wydziału Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej. Wieloletni pracownik wojskowych jednostek inwestycyjnych. Po rozstaniu z Armią, inspektor nadzoru inwestorskiego obiektów budownictwa mieszkaniowego, biurowo-administracyjnych, przemysłowych i stacji paliw. Od sześciu lat wykonuje rocznie kilkadziesiąt ocen stanu technicznego obiektów budowlanych. Specjalizuje się w opracowaniach audytorskich na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych w zakresie identyfikacji wad i usterek budynków objętych rękojmią deweloperów. Świadczy usługi doradcze w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań sądowych przeciwko deweloperom, którzy uchylają się od usuwania usterek. Uczestniczy w mediacjach prowadzących do polubownego rozstrzygnięcia sporów.

___________________________________________________________________________________

Judyta Guzikow Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji. Licencjonowany zarządca nieruchomości z upodobaniem do wspólnot mieszkaniowych, podeveloperskich; trenerka i szkoleniowiec. Wieloletni manager w firmie Zarządzającej Atrium 21 na stanowisku kierowniczym. Renomowany prowadzący kursy i szkolenia z szeroko pojętej problematyki nieruchomości, wykładowca na studiach podyplomowych warszawskich uczelni państwowych i nie tylko. Honorowa członkini i główny inicjator Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach. Obecnie właściciel firmy zarządzającej zasobem apartamentowym na terenie Ochoty i Mokotowa w Warszawie.

__________________________________________________________________________________

Robert Czerwiński - licencjonowany zarządca nieruchomości lic. Nr 22813. Absolwent  Politechniki Warszawskiej  na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania Nieruchomościami oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie.   Po  Od 2008 roku zawodowo związany z obsługą wielkopowierzchniowych obiektów handlowych  i dużych obiektów biurowych. Ponad pięcioletnie doświadczenie w zakresie Facility Manager i Technical Manager.

__________________________________________________________________________________

Maciej Zackiewicz- Wykładowca, analityk finansowy, specjalista w dziedzinie inwestowania i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, licencjonowany zarządca nieruchomości. Proaktywny i zdolny do inspirowania proaktywnym nastawieniem do działań biznesowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej. Otrzymał z wyróżnieniem tytuł Executive MBA jednego z najlepszych programów MBA w regionie CEE. Od ponad 10 lat zajmuje się nieruchomościami komercyjnymi i gruntowymi. W ostatnich latach zajmował wysokie stanowiska kierownicze oraz współpracował z licznymi funduszami kapitałowymi i deweloperami operującymi na polskim i regionalnym rynku nieruchomości. Obecnie zajmuje stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora zarządzającego grupy kapitałowej APOGEUM, która zajmuje się obsługą transakcji, świadczeniem usług zarządzana nieruchomościami, a także kompleksową dostawą usług geotechnicznych, geodezyjnych i projektowych dla podmiotów działających na rynku nieruchomości.

________________________________________________________________________________

Anna Oleśniewicz -specjalista z ponad dziesiecioletnim doświadczeniem ukierunkowany na rynek nieruchomości komercyjnych.
Posiada tytuł RICS, CCIM oraz licencję zarządcy nieruchomości. Specjalista z ponad dziesiecioletnim doświadczeniem ukierunkowany na rynek nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Początkowo konsultant Jones Lang LaSalle, reprezentujący właścicieli Warszawskich biurowców. Następnie Asset Menager w funduszu inwestycyjnym Heitman, gdzie zarządzała portfolio HEPP III o wartości ponad 500 mln euro. Obecnie dyrektor działu Asset Management w firmie SwedeCenter Sp. z o.o. inwestującej w nieruchomości biurowe, handlowe, mieszkaniowe oraz hotelowe w całej Polsce.