Szkolenia, seminaria

Celem działalności SPWN jest kreowanie jak rozwój rynku nieruchomości w Polsce poprzez różnego typu działalności promujące nowe standardy, konsolidujące polski rynek, kładąc duży nacisk na propagowanie fundamentalnych zasad etyki. Organizacja konferencji jest tego typu działalnością pozwalającą na dotarcie do jak najszerszej liczby odbiorców. SPWN ma za sobą duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich naszych dotychczasowych jak też przyszłych partnerów do dalszej współpracy.

 

 

Zachęcamy do współpracy:

  • media,
  • pisma branżowe,
  • instytucje pozarządowe,
  • organizacje studenckie
  • firmy związane z rynkiem nieruchomości, chcące brać czynny udział we wspólnych projektach.

 

Jednym z zakresów działalności Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach jest też organizacja szkoleń, kursów i seminariów pozwalających ich uczestnikom na bliższe zapoznanie się z pojęciami z zakresu gospodarki nieruchomościami. Jest to okazja nie tylko na pogłębienie swojej dotychczasowej wiedzy, ale także na poznanie najnowszych rozwiązań i zdobycie nowych kontaktów.  Uczestnictwo w szkoleniach pozwala realizować obowiązek nałożony przez ustawodawcę na licencjonowanych uczestników rynku w zakresie ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Każdemu uczestnikowi szkolenia przyznawane są punkty w zależności od stopnia złożoności zajęć. 

Dokładamy wszelkich starań aby zagadnienia omawiane na szkoleniach były atrakcyjne, interdyscyplinarne, odnoszące się do rynku nieruchomości w wymiarze wielopłaszczyznowym. Stąd też poza tematyką dedykowaną bezpośrednio nieruchomościom, organizujemy szkolenia z zakresu dyscyplin pokrewnych, mających zastosowanie w gospodarce nieruchomościami.  Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, wykwalifikowaną i przyjazną kadrę, co gwarantuje uczestnikom wysoki poziom merytoryczny zajęć jak też osobistą satysfakcję z uczestnictwa w szkoleniach.


Jesteśmy także w stanie dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta oraz zorganizować szkolenia zamknięte tylko dla pracowników danej firmy.
 

Osoba do kontaktu:
Paulina Gajownik /22/ 890 00 20, pgajownik@spwn.pl